Tworzenie stron w Drupalu

Tworzymy strony internetowe w Drupalu dla naszych klientów z Poznania, Leszna, Piły, Kalisza, a także pracujemy zdalnie z klientami z całej Polski oraz innych części Świata. Korzystając z naszego doświadczenia, doradzamy przy wyborze funkcjonalności których Państwo potrzebują.

Dlaczego wybraliśmy Drupal CMS?

Jest to najszybciej i najprężniej rozwijający się system zarządzania treścią na licencji Open Source. Społeczność Drupala stworzyła już ponad 20 tyś. modułów oraz 3500 "skórek" (layoutów). Z Drupala korzysta bardzo dużo firm i instytucji na Świcie. Strony w Drupalu mają stworzone m. in. gazeta The Economist, telewizja France 24, oficjalna strona nagród Grammy, amerykański Biały Dom.. Możesz też sprawdzić i odwiedzić strony stworzone w Drupalu.

Ile kosztuje strona internetowa

Strony internetowe mogą kosztować "grube tysiące", my zawsze staramy się zaproponować alternatywne, tańsze rozwiązania. Wszystkie nasze projekty wyceniamy "na godziny", czyli na czas poświęcony przez nas na stworzenie strony. Mogą Państwo spodziewać się całej masy pytań z naszej strony zanim wycenimy projekt. Chcemy dokładnie oszacować czas i dopiero wtedy podamy realną cenę za naszą pracę. Wyznajemy zasadę, że jeden zadowolony Klient może przyprowadzić dziesięciu następnych.

Szybka Wycena

Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.