Tworzenie stron internetowych

Tworzymy strony internetowe oparte na systemie zarządzania Drupal. W naszej ofercie znajdziesz zarówno proste witryny firmowe jak i bardzo zaawansowane aplikacje internetowe.

Poniżej znajdą Państwo opis w jaki sposób tworzymy strony internetowe i współpracujemy z Klientami.

1

Pierwszy kontakt z nami.

Pierwszym krokiem jaki należy wykonać jest kontakt z nami. Mogą Państwo skorzystać z formularza kontaktowego lub napisać do nas bezpośrednio na adres mailowy: info@drupalninja.pl. Ewentualnie zawsze mogą Państwo do nas zadzwonić: (+48) 660 671 403
2

Seria pytań z naszej strony.

Zadajemy Państwu pytania, które mają sprecyzować wymagania dotyczące tworzonej strony internetowej. Przykładowe pytania znajdą Państwo tutaj. Dzięki odpowiedziom na zadane pytania będziemy w stanie zaoferować Państwu najkorzystniejsze i najtańsze rozwiązanie.
3

Przedstawiamy wstępne założenia projektu

Przedstawiamy wstępną funkcjonalność jaka ma być zawarta na stronie. Opisujemy procesy zachodzące na stronie internetowej, rodzaje zawartości oraz inne rzeczy o których warto wspomnieć przy tworzeniu strony internetowej.
4

Tworzymy stronę internetową.

Czekamy na akceptację przez Państwa założeń projektu. Wyjaśniamy przy okazji wszystkie Państwa wątpliwości i odpowiadamy na wszystkie pytania. Po akceptacji - zaczynamy tworzyć stronę www:
- uzgadniamy szczegóły grafiki oraz przedstawiamy projekt graficzny.
- tworzymy panel administracyjny do zarządzania treścią strony.
- tworzymy potrzebne moduły i konfigurujemy wszystkie ważne opcje Drupala.
5

Przedstawiamy wersję testową strony internetowej (wersję beta).

W momencie gdy strona zostanie już stworzona i będzie gotowa do użycia, przedstawimy ją Państwu w wersji testowej. Od tego momentu mogą Państwo oswajać się z panelem administracyjnym i testować, czy wszystkie rozwiązania spełniają Państwa wymagania. Oczekujemy Państwa uwag dotyczących funkcjonowania strony oraz wyglądu graficznego. W tej fazie mogą Państwo uzupełniać treść strony lub na Państwa życzenie my możemy tą treść wprowadzić.
6

Oddajemy stronę do użytku dla naszych Klientów

Gdy proces testowania strony dobiegnie końca, stronę umieszczamy na serwerze i podłączamy wybraną przez Państwa domenę. Możemy Państwu doradzić i pomóc w zakupie zarówno miejsca na serwerze, jak i zakupie domeny.
7

Strona działa - co dalej?

Strona już została uruchomiona - ale to jeszcze nie koniec naszej pracy. Możemy zaoferować Państwu prowadzenie profilów społecznościowych, pozycjonowanie stron (SEO), tworzenie i zarządzanie reklamami Google (AdWords) czy też Facebook Ads. Możemy też zorganizować dla Twojej firmy kampanie reklamową.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania lub uwagi zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Szybka Wycena

Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.